KS Praha logo
CZ
CZ EN

Bohoslužby v květnu 2021

Nezařazené Uživatel Jiří Bukovský Kalendář 5.5.2021

Aktuální vládní nařízení již neudávají limit na procentuální obsazení sálu při bohoslužbě. I nadále ale platí povinnost dodržovat rozestupy 2m (s výjimkou členů domácnosti), mít po celou dobu zakrytá ústa a nos (respirátory) a po příchodu si desinfikovat ruce. Pokud nedojde k nečekaným změnám, budou bohoslužby během května probíhat za dodržení těchto pravidel v prostorách kostela sv. Prokopa od 15:30. V případě nejasností doporučujeme kontaktovat vedoucí regionu. Podrobnosti k jednotlivým setkáním se objevují v sekci události. 

V neděli 9. 5. proběhne poslední streamovaná sborová bohoslužba. Je možné ji sledovat naživo od 10:00 na kspraha.cz/live nebo později na youtube ze záznamu. Online bohoslužby budou na youtube zveřejňovány i další neděle během května. Půjde ale již o částečně přdtočený program. Počítá se s obnovou fyzického scházení.

Ve středy od 19:00 dále probíhají regionální online otevřené skupinky. Informace dostávají členové regionu emailem. Případní další zájemci mohou kontaktovat vedení regionu.

I nadále je třeba sledovat aktuální a stále se měnící opatření. Během května by ale setkání měla probíhat zhruba v těchto mezích.